بازدید هیات بورد تخصصی سلامت در حوادث و بلایا
بازدید هیات بورد تخصصی سلامت در حوادث و بلایا از گروه سلامت در بلایا دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

بازدید هیات بورد تخصصی سلامت در حوادث و بلایا از گروه سلامت در بلایا دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

روز شنبه هفدهم آبان ماه 1398، مدیربورد تخصصی سلامت در حوادث و بلایا جناب آقای دکتر حمیدرضا خانکه به همراه همکار خود آقای دکتر خراسانی از ساعت 8 لغایت 11 مهمان دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بودند.

قبل از شروع جلسه با اساتید بازدید میدانی از تجهیزات و امکانات دانشکده توسط ایشان و مدیرگروه محترم سلامت در بلایا جناب آقای دکتر محمودرضا پیروی صورت پذیرفت.

دو جلسه متوالی با اساتید گروه و با دانشجویان دکترای سلامت در بلایا برگزار گردید.

از ساعت 8:30 تا 10 جلسه اساتید با حضور ریاست دانشکده سی، مدیرگروه آموزشی دانشکده ، معاون تحصیلات تکمیلی، مدیرگروه سلامت در بلایا و اساتید گروه سرکار خانم دکتر رجحانی، آقای دکتر رضاییان زاده، سرکار خانم دکتر کاوسی، سرکار خانم دکتر محمدی نیا برگزار گردید. در ابتدا مدیرگروه سلامت در بلایا آقای دکتر پیروی به ارائه معرفی دانشکده و گروه سلامت در بلایا از بدو تاسیس اشاره فرمودند و دستاوردهای کسب شده گروه و دانشجویان را بیان کردند. همچنین مستندات گروه در قالب زونکن گروه خدمت تیم بازدید کننده ارائه شد. سپس تک تک اساتید گروه نقطه نظرات، درخواست های خود از بورد و اقدامات حمایتی دانشکده و دانشگاه از گروه را تشریح کردند.

از ساعت 10 لغایت 11 تیم بورد تخصصی با دانشجویان دکترای سلامت در بلایا از ورودی های 95، 96، 97 و 98 ملاقات خصوصی داشتند و نقطه نظرات دانشجویان در جلسه ای دوستانه مطرح گردید.

جهت تبادل نظر با مسئولین دانشگاه جلسه ای با معاونت آموزشی دانشگاه هماهنگ گردید که با حضور مسئولین دانشکده همکاری و برگزار گردید.

تاریخ:
1398/08/18
تعداد بازدید:
191
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
گروه سلامت در حوادث و بلایا
آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، حدفاصل سه راه فلسطین و چهار راه ملاصدرا ،کوچه 29، ساختمان الماس
تلفن:8-32340774(071)
تلفکس: 32340039(071)
کدپستی: 54361-71336
کلیه حقوق این وب سایت برای گروه سلامت در حوادث و بلایا دانشگاه علوم پزشکی شیراز محفوظ می باشد.
Powered by DorsaPortal