موفقیت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی با کسب ۳۰ رتبه برتر1398-7-21

دانش آموختگان دوره های دستیاری تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، موفق به کسب ۳۰ رتبه برتر در آزمون های دانشنامه (بورد) شدند.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون آموزشی دانشگاه با تبریک این موفقیت گفت: دانش آموختگان دوره های دستیاری تخصصی و فوق تخصصی، پس از به پایان رساندن این دوره های تحصیلی، برای دریافت دانشنامه در آزمون های کشوری بورد تخصصی یا فوق تخصصی شرکت می کنند.

دکتر «مصباح شمس» افزود: در آزمون بورد کشوری فوق تخصصی که شهریور سال جاری برگزار شد، سه نفر از دانش آموختگان دوره فوق تخصصی دانشگاه، موفق به کسب رتبه های برتر کشوری در رشته های فوق تخصص «گوارش کودکان»، «خون و سرطان کودکان» و «خون و سرطان بالغین» شدند.

او اعلام کرد: ۲۷ نفر از دستیاران تخصصی که در آزمون بورد کشوری تخصصی در شهریور سال جاری برگزار شد نیز، موفق به کسب رتبه های برتر در کشور شدند.

دکتر شمس ادامه داد: بر اساس اعلام وزارت بهداشت، چهار نفر در بیماری های داخلی، سه نفر در آزمون جراحی مجاری ادراری، سه نفر در آزمون رادیولوژی، سه نفر در آزمون آسیب شناسی، دو نفر در آزمون کودکان، دو نفر در آزمون جراحی عمومی، دو نفر در آزمون زنان و زایمان، دو نفر در آزمون روانپزشکی، دو نفر در آزمون جراحی مغز و اعصاب و در آزمون های بیماری های قلب و عروق، چشم، طب اورژانس و پزشکی خانواده نیز یک نفر در هر رشته، موفق به کسب رتبه های برتر آزمون دانشنامه تخصصی شد.

معاون آموزشی دانشگاه تاکید کرد : کسب رتبه های برتر در این آزمون ها، نشان از تلاش و سخت کوشی دستیاران بالینی دانشگاه دارد و لازم است که از رییس و معاونان آموزشی دانشکده پزشکی و مدیران گروه های آموزشی و اساتید که نقش قابل توجهی در این موفقیت ها دارند، قدردانی کرد./۱۰۳

 
 
 
اخبار نشریه
موفقیت پزشکان شیرازی در انجام جراحی «بون بریج» و بازگشت شنوایی به بیماران
1398-7-22
موفقیت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی با کسب ۳۰ رتبه برتر
1398-7-21
Dress Code در دنیا و ایران از زبان دبیر کمیته پوشش و اخلاق حرفه ای دانشگاه
1398-7-20
بررسی کارشناسی رتبه بندی وبومتریکس در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از زبان مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه
1398-7-20
خدمات رسانی درمانی به زائران اربعین حسینی با حضور تیم ۵۶۰ نفری دانشگاه علوم پزشکی شیراز
1398-7-17
گردونه مهر؛ از اتاق عمل پیوند بیمارستان نمازی تا سکوهای قهرمانی دنیا
1398-7-11
معارفه سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور رییس دانشگاه / تاکید بر همدلی و همراهی برای ارتقای خدمات رسانی به مردم
1398-7-7
آغاز به کار چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در شیراز/ تاکید رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر اولویت بخشیدن به تجهیزات پزشکی تولید ملی
1398-7-3
 
 
بازديدامروز نشریه:  82
کل بازديد نشریه:  3,899
بازدیدکنندگان برخط:  1