معارفه سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور رییس دانشگاه / تاکید بر همدلی و همراهی برای ارتقای خدمات رسانی به مردم1398-7-7

صبح امروز در مراسمی با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سرپرست معاونت درمان دانشگاه معرفی شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رییس دانشگاه با معرفی دکتر «علی اکبری» به عنوان سرپرست معاونت درمان دانشگاه، گفت: همه، فرزندان و سربازان مملکت هستیم و تفاوتی ندارد در چه موقعیتی باشیم، چرا که وظیفه ما، خدمات رسانی به مردم است.

دکتر «علی بهادر» افزود»: با توجه به شرایط کنونی که دشمن با تحریم ها، فشار همه جانبه به مردم وارد کرده است، همه باید با فکر، عمل و فعالیت مضاعف، در موفقیت و سربلندی کشور سهیم باشیم، زیرا «خواستن» زمینه ساز پیشرفت است.

 

او با آرزوی موفقیت و سلامتی برای دکتر «کشاورزی» معاون درمان پیشین، عنوان کرد: هدف تمامی معاونت های دانشگاه، خدمات رسانی به مردم است و انتظار دارم در این مسیر، همه با درایت و تلاش، برای این هدف تلاش کرده و برای موفقیت بیش از پیش دانشگاه، همسو شوند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با استعانت از خداوند برای دستیابی به این هدف، گفت: امیدوارم آنچه لازمه خدمت به مردم است را فراهم کنیم و با همدلی، همراهی و بدون ریا و برای رضایت خداوند، یک اثر جاودان و خوب به جا بگذاریم.

 

تلاش برای خدمات رسانی شایسته به مردم شریف ایران

سرپرست معاونت درمان دانشگاه نیز در این مراسم با تشکر از رییس دانشگاه و تلاش معاون درمان پیشین دانشگاه، از خداوند برای انجام خدمات رسانی، به شکلی که لیاقت مردم شریف ایران و نام دانشگاه علوم پزشکی شیراز است، طلب یاری کرد و گفت: بی شک، فعالیت ها و تلاش همکاران حوزه درمان به ویژه دکتر کشاورزی در استان فارس، بی نظیر و شاخص است. 

دکتر «علی اکبری» با تقدیر از فعالیت های مسوولان و مدیران حوزه درمان برای کسب موفقیت های بزرگ در دانشگاه و خدمات رسانی بی نظیر در عرصه سلامت مردم، افزود: امیدوارم به عنوان سرباز کوچکی از نظام و مجموعه سلامت، با استفاده از راهنمایی های اساتید و بزرگان دانشگاه، نقش خود را به خوبی ایفا کنم.

در این مراسم، مدیران و مسوولان ارشد حوزه درمان نسبت به پیشبرد اهداف این معاونت و خدمت به مردم، اعلام آمادگی کردند.

 

در این مراسم، دکتر «علیرضا صحراگرد» مشاور رییس دانشگاه و رییس حوزه ریاست، دکتر «عبدالحسین فرح بخش» مشاور رئیس و مدیر حراست دانشگاه، دکتر «سید هدایت اله فقیه» مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه، دکتر «سید روح اله حسینی مروست» مدیر روابط عمومی دانشگاه و دیگر مدیران و مسوولان ارشد حوزه معاونت درمان نیز حضور داشتند./۱۰۳

 
 
 
اخبار نشریه
موفقیت پزشکان شیرازی در انجام جراحی «بون بریج» و بازگشت شنوایی به بیماران
1398-7-22
موفقیت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی با کسب ۳۰ رتبه برتر
1398-7-21
Dress Code در دنیا و ایران از زبان دبیر کمیته پوشش و اخلاق حرفه ای دانشگاه
1398-7-20
بررسی کارشناسی رتبه بندی وبومتریکس در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از زبان مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه
1398-7-20
خدمات رسانی درمانی به زائران اربعین حسینی با حضور تیم ۵۶۰ نفری دانشگاه علوم پزشکی شیراز
1398-7-17
گردونه مهر؛ از اتاق عمل پیوند بیمارستان نمازی تا سکوهای قهرمانی دنیا
1398-7-11
معارفه سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور رییس دانشگاه / تاکید بر همدلی و همراهی برای ارتقای خدمات رسانی به مردم
1398-7-7
آغاز به کار چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در شیراز/ تاکید رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر اولویت بخشیدن به تجهیزات پزشکی تولید ملی
1398-7-3
 
 
بازديدامروز نشریه:  97
کل بازديد نشریه:  3,914
بازدیدکنندگان برخط:  1