بازگشت پیروزمندانه کاروان ورزشی دختران دانشگاه علوم پزشکی شیراز1398-6-9

دختران کاروان پیروزمند ورزشی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، شب گذشته، از فرودگاه شهید آیت الله دستغیب، وارد شیراز شدند.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، شب گذشته، اعضای کاروان ورزشی حضرت احمدبن موسی(ع) که برای حضور در رقابت های چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور به تبریز سفر کرده بودند، پیروزمندانه به شیراز بازگشتند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: کاروان ورزشی دختران علوم پزشکی شیراز که برای حضور در رقابت های چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور به تبریز سفر کرده بود، پیروزمندانه به شیراز بازگشت.

دکتر «محسن داودی» ادامه داد: کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، که عنوان کامل ترین و بزرگترین کاروان ورزشی حاضر در هر دو مرحله المپیاد در تبریز را به خود اختصاص داده بود، با کسب پیروزی های چشمگیر و ارائه رقابت های دیدنی، چشم همه حاضران در این تورنمنت ورزشی را به خود خیره ساخته بود.

داودی با بیان موفقیت های واپسین روزهای المپیاد چهاردهم، اظهار داشت: در روزهای پایانی این مسابقات، «حانیه رنجبران» و «زهرا شیخ موحد» موفق شدند تا در دوبل تنیس روی میز، کاروان حضرت احمدبن موسی(ع) را بار دیگر طلایی کنند، همچنین «حانیه رنجبران» در انفرادی نیز توانست یک مدال نقره و «زهرا شیخ موحد» نیز مدال برنز به گنجینه مدال های شیراز اضافه کرده و امتیاز این دانشگاه را جابجا سازند.

او افزود: بازیکنان تیم والیبال ما نیز با وجود تلاش جانانه ای که در مقابل تیم قهرمان دوره گذشته، دانشگاه علوم پزشکی یزد از خود نشان دادند با نتیجه دو بر یک از دور مسابقات حذف شدند.

این متخصص پزشکی ورزشی با قدردانی از زحمات «حکیم آرا» و «ملایی»، مربیان تیم بدمینتون علوم پزشکی شیراز، گفت: اعضای تیم نوپای بدمینتون علوم پزشکی شیراز، با وجود تجربه کم، در طول مسابقات چنان درخششی از خود نشان دادند که مدعیان این رشته ورزشی را متحیر ساختند و با همت و غیرتی مثال زدنی موفق به کسب مدال ارزشمند برنز شدند.

داودی از سرمایه گذاری و پرورش تیم نوپای بدمینتون دانشگاه خبر داد و افزود: این تیم، در صورت پرورش و تمرین صحیح و علمی موفق می شود تا در دوره بعدی المپیاد، جام زرین قهرمانی را برای دانشگاه به ارمغان آورد.

دبیر شورای هماهنگی منطقه پنج علوم پزشکی های کشور ادامه داد: تیم بسکتبال شیراز نیز با غلبه بر میزبان تبریزی، به فینال مسابقات راه یافت و در این مسابقه بسیار سخت و نفسگیر که دقایقی قبل به پایان رسید، توانست اصفهان مدعی را با نتیجه ۶۸ بر ۲۸، مقتدرانه پشت سر بگذارد و بر جام طلایی قهرمانی بوسه بزند.

داوودی با تبریک قهرمانی مقتدرانه دانشگاه علوم پزشکی شیراز در چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور، ضمن سپاس و قدردانی صمیمانه از تمامی ورزشکاران، مربیان، سرپرستان، دست اندرکاران و نیروهای پشتیبانی و لجستیک، اعلام داشت: کار تمرین و آماده سازی این کاروان برای دوره های بعدی مسابقات از بدو ورود به شیراز آغاز شده و امیدواریم در تورنمنت های بعدی نیز از مقام قهرمانی خود دفاع کند./۱۰۱

 
 
 
اخبار نشریه
از ابتدای سال جاری صورت گرفت: تعطیلی ۳۴ مرکز غیرمجاز ارائه خدمات زیبایی، پوست و مو، دندانپزشکی و طب سنتی در فارس
1398-6-25
کسب رتبه عالی آزمایشگاه مرجع منطقه ‌ای سل فارس در برنامه مهارت آزمایی خارجی در سال ۲۰۱۹
1398-6-24
ارائه خدمات تخصصی سلامت به ۱۱۲۲ مراجعه کننده در بزرگترین همایش جهانی شیرخوارگان حسینی به همت دانشگاه علوم پزشکی شیراز
1398-6-16
انجام نخستین عمل کاشت ساقه مغز در دانشگاه علوم پزشکی شیراز
1398-6-12
بازگشت پیروزمندانه کاروان ورزشی دختران دانشگاه علوم پزشکی شیراز
1398-6-9
تکرار موفقیت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با کسب رتبه برترین دستگاه اجرایی استان در ارزیابی عملکرد سال ۹۷
1398-6-7
معرفی دستاوردهای دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور رییس دانشگاه در جشنواره خدمت
1398-6-5
افتتاح ویدئو کنفرانسی ۴ خانه بهداشت روستایی در فارس با حضور رییس ‌جمهور / شیراز؛ قطب پزشکی و مرکز فرهنگی، زیارتی، سیاحتی و گردشگری سلامت
1398-6-4
 
 
بازديدامروز نشریه:  25
کل بازديد نشریه:  4,316
بازدیدکنندگان برخط:  1