دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بر بام راه یافتگان به مرحله اختتامیه جشنواره سیمرغ ایستاد1398-5-14

دانشگاه علوم پزشکی شیراز در دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ، بالاترین تعداد آثار رسیده به مرحله اختتامیه را به خود اختصاص داد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با اعلام این خبر گفت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز، موفق شد تا با ۴۸ اثر راه یافته به مرحله اختتامیه دهمین جشنواره سیمرغ، بر صدر جدول راه یافتگان به این مرحله حساس جشنواره برسد.

دکتر «کوروش عزیزی» افزود: این آثار موفق که در رده های کارکنان، اساتید و دانشجویان کسب شده، پس از عبور از مراحل سخت داوری در مراحل مقدماتی دانشگاهی و منطقه ای، به اختتامیه جشنواره راه پیدا کرده اند.

او ادامه داد: جشنواره بین المللی سیمرغ، معتبرترین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور است که در سال جاری، دهمین دوره آن با حضور ۱۰۷ کشور جهان برگزار می شود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه اضافه کرد: دانشگاه های علوم پزشکی تبریز و اهواز نیز با کسب ۴۵ و ۳۳ اثر راه یافته به اختتامیه، به ترتیب رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

دکتر عزیزی ضمن آرزوی موفقیت و کسب رتبه نخست برای دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مرحله نهایی این جشنواره معتبر بین المللی، اظهار کرد: مرحله اختتامیه و اعلام نتایج قطعی بخش های مختلف و متنوع این جشنواره، آبان سال جاری در تهران برگزار می شود./۱۰۵

 
 
 
اخبار نشریه
تقدیر معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از مدیریت بهینه و کنترل هزینه ها در دانشگاه علوم پزشکی شیراز
1398-5-20
امضای تفاهم نامه ساخت ۱۰ خانه بهداشت بین دانشگاه علوم پزشکی شیراز و یک نیک اندیش حوزه سلامت/ کلنگ زنی ساخت خانه بهداشت روستای گردخون
1398-5-16
خدمتی نو برای توسعه جراحی های پیشرفته در شیراز؛ افتتاح مرکز لیزر اگزایمر درمانگاه شهید مطهری با حضور رییس دانشگاه
1398-5-15
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز: شیراز؛ حائز بالاترین تعداد ارایه خدمات غربالگری در بسیج ملی کنترل فشارخون
1398-5-15
دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بر بام راه یافتگان به مرحله اختتامیه جشنواره سیمرغ ایستاد
1398-5-14
ثبت بیش از ۴ هزار مورد شکایت در سامانه ۱۹۰ طی ۴ ماه نخست سال
1398-5-13
رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران خبر داد: صرفه جویی ۱۳۰ میلیارد تومانی با تعریف گایدلاین‌های ملزومات مصرفی در شیراز
1398-5-13
معاون بهداشت وزیر بهداشت در شیراز؛ اهمیت تداوم اقدام ارزشمند راه اندازی بانک شیر مادر در کشور
1398-5-9
 
 
بازديدامروز نشریه:  192
کل بازديد نشریه:  3,967
بازدیدکنندگان برخط:  1