همزمان با دهه مبارک فجر انجام شد: بهره برداری از بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهید «فرج الله رضازاده» بخش قائمیه با حضور استاندار فارس1397-11-14

استاندار فارس در آیین گشایش بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهید «فرج الله رضازاده» بخش قائمیه، با خدمات به ثمر رسیده در طول چهار دهه پیروزی انقلاب اسلامی گفت: نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و کشور و برگزیدن مسوولان در انتخابات دوره های مختلف، نشان دهنده حضور مردم در تصمیم گیری های کشور است.

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «عنایت الله رحیمی» افزود: بر اساس همین دستاوردهای بزرگ، امروز همه مردم در تصمیم گیری برای کشور شریک هستند و خدمات ارایه شده نیز بر اثر نگرش و بینش بوده است.

او ادامه داد: امروز حدود هزار و هفتاد پروژه با اعتباری حدود سه هزار و چهل میلیارد تومان در استان افتتاح می شود که افتتاح بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهید فرج الله رضازاده بخش قائمیه نیز یکی از دستاوردها و پروژه ها محسوب می شود.

 

استاندار فارس با تقدیر از تلاش های مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در راه اندازی این خدمت جدید بیان کرد: اینکه امروزه ایران به هیچ یک از کشورهای سلطه گر دنیا نیازمند نیست، یکی ار دستاوردهای بزرگ انقلاب به شمار می رود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز با معرفی بیشتر این بیمارستان جدید، گفت: بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهید فرج الله رضازاده بخش قائمیه، با مساحت ۲۰هزار مترمربع و زیربنای سه هزار و هفتصد متر مریع در سه طبقه، با اعتباری بالغ بر شانزده و نیم میلیارد تومان، ساخت و تجهیز شده و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به بهره برداری می رسد.

دکتر «علی بهادر» با مهم برشمردن دستاوردهای دانشگاه پس از انقلاب اسلامی افزود: تمامی مسوولان به دنبال خدمت به مردم هستند و در چهل ساله انقلاب، خدمات بسیاری به ویژه در حوزه سلامت به مردم ارایه شده است.

 او یکی دیگر از ثمره های انقلاب اسلامی در حوزه سلامت را راه اندازی خانه های بهداشت در تمامی روستاها عنوان کرد و ادامه داد: با راه اندازی بخش دیالیز و حضور متخصصان رشته های مختلف در بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهید فرج الله رضازاده بخش قائمیه، خدمات شایسته تری به مردم این منطقه ارایه می شود.

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز این بیمارستان را یکی از مجهزترین بیمارستان های ۳۲ تختخوابی در استان فارس دانست و ابراز امیدواری کرد تا با حضور متخصصان رشته های مختلف از نیمه دوم بهمن سال جاری در این مرکز درمانی، خدمات دهی به نحو بهتر و شایسته تری صورت گیرد.

دکتر «عبدالخالق کشاورزی» افزود: این بیمارستان در منطقه مهم و حساس قرار دارد و با دارا بودن بخش های اورژانس، آزمایشگاه، رادیولوژی، داروخانه، درمانگاه، بستری زنان و مردان، زایشگاه و اتاق عمل، بیماران زیادی را تحت پوشش قرار می دهد که با تکمیل کادر تخصصی، شاهد توسعه خدمات آن هستیم؛ همچنین بخش دیالیز این بیمارستان تا نوروز ۹۸ به بهره برداری می رسد و این چرخه خدمات رسانی تکمیل می شود.

 

نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی نیز با تقدیر از تلاش مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز به پاس پیگیری برای بهره برداری از این بیمارستان، گفت: در چهل ساله پیروزی انقلاب اسلامی، خدمات بسیار ارزنده ای به ویژه در حوزه سلامت انجام شده است، اما برای ارتقا و توسعه این خدمات، همت همگانی نیاز است.

دکتر «حسین رضازاده» با اشاره به اینکه دولت و مجلس در خدمت مردم هستند، از مردم خواست تا با حمایت خود، انگیزه بخش تلاش بیشتر مسوولان در ارایه خدمت باشند.

«داریوش دهقان» فرماندار کازرون دیگر سخنران این آئین بود که با اشاره به همکاری و همیاری بالای مسوولان در شهرستان کازرون و بخش قائمیه گفت: پروژه های دهه فجر امسال در شهرستان کازرون که امروز به بهره برداری می رسد، بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان است و ساخت دیگر پروژه های عمرانی در این شهرستان نیز با اعتباری معادل ۴۰ میلیارد تومان از امروز آغاز می شود.

 

او از پیش بینی افتتاح دیگر پروژه های عمرانی شهرستان، با اعتباری معادل ۴۰ میلیارد تومان خبر داد.

امام جمعه قائمیه نیز گفت: خدمات نظام اسلامی پس از چهل سال قابل تقدیر است و هر سال شاهد رشد و پیشرفت بیشتری به ویژه در حوزه سلامت هستیم.

 حجت الاسلام «حسین انصاری» این بیمارستان را یکی از خدمات ارزنده در حوزه سلامت عنوان کرد و با ابراز امیدواری نسبت به تسریع در این روند، تلاش استاندار و مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز را ستودنی خواند.

 

 

در حاشیه این آئین، دکتر «بهادر» رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با همراهی دکتر «کشاورزی» معاون درمان و دکتر «اجرائی» مدیر روابط عمومی دانشگاه، با حضور در مرکز بهداشتی درمانی «نودان»، از نزدیک بر روند ارائه خدمت در این مرکز نظارت کرده و دستورات لازم در خصوص توسعه فرآیندهای خدمات رسانی صادر شد./۱۰۵

 
 
 
اخبار نشریه
40سال با سلامت فارس؛ ارتقای سلامت فارسی ها با پیشتازی در امنیت غذایی و دارویی/ نظارت مستمر بر فعالیت ۷۶۵ داروخانه در استان
1397-11-18
۴۰ سال با سلامت فارس/ اعطای ۷ ماموریت آموزشی به دانشگاه علوم پزشکی شیراز از سوی وزارت بهداشت/ نگاهی به خدمات طرح تحول سلامت در عرصه علوم پزشکی کلان منطقه ۵
1397-11-17
۴۰ سال با سلامت فارس، جداسازی موفق دوقلوهای به هم چسبیده؛ ارمغانی از فارس برای تاریخ پزشکی ایران
1397-11-16
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد: بهره برداری بیش از ۹۰ خدمت سلامت با بیش از ۱۱۰۰ میلیارد ریال در فارس همزمان با چهلمین بهار انقلاب اسلامی
1397-11-15
همزمان با دهه مبارک فجر انجام شد: بهره برداری از بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهید «فرج الله رضازاده» بخش قائمیه با حضور استاندار فارس
1397-11-14
۴۰ سال با سلامت فارس؛ انتشار رایحه سلامت تا دورافتاده ترین نقاط فارس با توسعه شبکه بهداشتی/ کاهش آمار مرگ و میر گروه های آسیب پذیر نوزادان، کودکان و مادران باردار
1397-11-14
افتخاری دیگر در دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛ ثبت اختراع «وسیله جابجایی ایمن و آسان بیمار» در اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری آمریکا
1397-11-6
پویشی برای آینده روشن تر ایران؛ سرطان قابل پیشگیری و درمان است، با «خودمراقبتی» و «امید»
1397-11-1
 
 
بازديدامروز نشریه:  13
کل بازديد نشریه:  16,605
بازدیدکنندگان برخط:  1