نشریه الکترونیک سیب/نشریه 74/دی 97
بیمارستان ولیعصر(عج) لامرد

 

 

 

 ساخت بنای بیمارستان ولیعصر(عج) ، در اردیبهشت ماه سال 1363  آغاز شد و این بیمارستان در اردیبهشت ماه سال 1375 با حضور رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران  افتتاح گردید .  بیمارستان در سال 1375 با  بخش های اتفاقات ، اتاق عمل ،داخلی ، جراحی، راه اندازی شد. در سال 1380بخش مراقبت ویژه سی سی یو با 4 تخت فعال شروع به کار نمود و پس از پیگیری های مسئولین وقت بیمارستان در سال 1390 بخش آی سی یو با 3 تخت راه اندازی شد و تغییر اساسی در حوزه ماموریت آن ایجاد شده و به عنوان یک مرکز پذیرش مصدومین  سوانح و حوادث جاده ای و شهری وارد مرحله جدیدی از فعالیت خود شده است و ان آی سی یو با 3 تخت در سال 1395 راه اندازی شد . بیمارستان ولیعصر در ضلع شرقی شهرستان لامرد واقع شده است این بیمارستان دارای 115 تخت مصوب و 105 تخت فعال می باشد .

 بخش های درمانی

 این بیمارستان دارای  بخش های اورژانس، داخلی، اطفال، جراحی مردان و زنان، ICU (مراقبت های ویژه مغز و اعصاب) ، CCU  (مراقبت های ویژه قلبی)،  NICU (مراقبت های ویژه نوزادان)،بیماران خاص(دیالیز و تالاسمی)، زایشگاه ، اتاق عمل و پاراکلینیک که شامل رادیولوژی ، سی تی و آزمایشگاه می باشد.


پزشکان متخصص:

 بیمارستان ولیعصر (عج)  از همکاری پزشکان متخصص در رشته های زیر بهره می برد:

جراحی مغزواعصاب، ارتوپدی، بیهوشی، جراحی عمومی، جراحی کلیه و مجاری ادراری، زنان و زایمان ،  کودکان، ، قلب و عروق،  داخلی، گوش و حلق و بینی ،چشم و رادیولوژی(سونوگرافی)

 جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت بیمارستان به آدرسwww.lamerdhp.ac.ir مراجعه فرمایید. 
 

 

 ماهنامه الکترونیکی سیب /دی 97

 
نسخه چاپی
تمامی حقوق مادی و معنوی این نشریه متعلق به روابط عمومی دانشگاه است.
 
 
بازديدامروز:  1
کل بازديد:  127
بازدیدکنندگان برخط:  1