دیدار اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع)

ejournal ejournal

1397-1-18اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز با پایان ایام تعطیلات نوروزی، با حضرت آیت الله دستغیب در جوار حرم مطهر شاهچراغ(ع) دیدار کردند.

به گزارش "وب دا" در شیراز، اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز صبح شانزدهم فروردین، پس از پایان نخستین نشست هیات رئیسه دانشگاه در سال جدید، به حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) رفته و ضمن زیارت این آستان مقدس، با حضرت آیت الله دستغیب دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار آیت الله "سید علی اصغر دستغیب" با اشاره به فضایل و برکات ماه رجب و استفاده معنوی از این ماه، توصیه کرد: در ماه رجب، نسیم رحمت الهی می وزد و خداوند فرصت های ویژه ای در این ماه برای بندگانش قرار داده است، پس خوب است خود را در این مسیر رحمت الهی قرار دهیم.

او افزود: با توجه به حوادث ناگواری که در این مدت شاهد آن بوده ایم، همه باید بسیج شوند تا برای رفع مشکلات جامعه به ویژه در زمان حوادثی مانند زلزله، آتش سوزی و بیماری های صعب العلاج، تلاش کنیم.

 

آیت الله دستغیب با تقدیر از ایثار و فداکاری که کارکنان دانشگاه علوم پزشکی برای نجات مردم انجام می دهند، یادآور شد: این انگیزه را خداوند در انسان قرار داده است تا با دقت به نابسامانی و مشکلات دیگران بنگرد و به دنبال مسوولیتی که بر عهده دارد، برای انجام کارهای نجات بخش تلاش کند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این دیدار، گفت: این سنت بسیار خوبی است که مسوولان دانشگاه در آغاز سال جدید برای تجدید میثاق، به زیارت حرم مطهر احمد بن موسی شاهچراغ(ع) می روند.

دکتر "علی بهادر" تولید علم و ارایه خدمات بهداشتی و درمانی در عرصه سلامت به جامعه را از وظیفه های اصلی دانشگاه برشمرد و با اشاره به ارایه خدمات سلامت، حتی در روزهای تعطیل نوروزی به مردم و مسافران به صورت شبانه روزی، تاکید کرد: کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سطح استان به ارایه خدمات به مردم مشغول به فعالیت هستند تا بتوانیم در امر تامین و ارتقای سلامت مردم، نقش موثری را ایفا کنیم.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دینی بودن را از دغدغه های همه مسوولان این دانشگاه عنوان کرد و گفت: برای استفاده از طب سنتی در درمان مردم نیز باید به نحوی اطلاع رسانی شود که شاهد کمترین ضرر و زیان به سلامت جامعه باشیم.

دکتر بهادر در این دیدار، از آیت الله دستغیب برای کسب موفقیت در پیشرفت علمی دانشگاه و ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم در عرصه سلامت، طلب راهنمایی و دعای خیر کرد.

پایان خبر

 
 
 
اخبار نشریه
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آئین تکریم و معارفه روسای 5بیمارستان شیراز: هر تلاشی در دانشگاه باید در مسیر ارتقای کلی مجموعه باشد
1397-1-22
همکاری گروه علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بنیاد Sense Cultural برای افزایش آگاهی از اوتیسم
1397-1-21
اعزام سومین گروه روانشناسان دانشگاه علوم پزشکی شیراز به منطقه زلزله زده کرمانشاه
1397-1-20
ارائه خدمات تخصصي و عمومي دندانپزشكي با تعرفه دولتی در مجتمع درمانگاهي تخصصي و فوق تخصصي قطب الدين
1397-1-19
مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس خبر داد: 35پروژه عمرانی در دست اجرا، به همت نیک اندیشان عرصه سلامت فارس
1397-1-19
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، خبر داد: برقراری بیش از 28 هزار تماس تلفنی در مرکز پایش مراقبت های درمانی فارس برای پیگیری سلامت مردم در ایام نوروز
1397-1-18
دیدار اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع)
1397-1-18
تعطیلی دو مركز پوست، مو وزيبايي فاقد مجوز هاي قانوني در شیراز
1397-1-18
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد: انجام بیش از 41هزار بازرسی بهداشتی در ایام نوروز
1397-1-18
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، خبر داد: قریب به 16 هزار ماموریت امدادی اورژانس فارس در ایام نوروز/ انجام 3390 عمل جراحی در مراکز درمانی فارس
1397-1-18
 
 
بازديدامروز نشریه:  130
کل بازديد نشریه:  16,726
بازدیدکنندگان برخط:  1