رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آئین تکریم و معارفه روسای 5بیمارستان شیراز: هر تلاشی در دانشگاه باید در مسیر ارتقای کلی مجموعه باشد

ejournal ejournal

1397-1-22

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آئین تکریم و معارفه روسای پنج بیمارستان بزرگ شیراز، از همه مجموعه دانشگاه خواست تا تلاش خود را در مسیر ارتقای کلی دانشگاه، به کار بگیرند.

به گزارش "وب دا" در شیراز، دکتر "علی بهادر" در آئینی که صبح امروز، بیست و دوم فروردین برگزار شد، مجموعه تیم بهداشت و درمان را منادیان سلامت در جامعه خواند و گفت: هرجا که معرفی می شویم، به نام دانشگاه معرفی می شویم، بنابرین همه یک هدف داریم و آن، ارتقا، اعتلا و رشد دانشگاه است.

او افزود: مفتخریم که به عنوان عضوی از این جامعه به مردم خدمت می کنیم و باید قدردان تاجی باشیم که خداوند بر سر ما نهاده است، امام حسین(ع) نیز احتیاج مردم را نعمتی برای ما می داند که باید قدر آن را بدانیم.

دکتر بهادر در ادامه با اشاره به جایگاه حرفه پزشکی و پرستاری که در احادیث و روایات نیز مورد تاکید قرار گرفته است، اضافه کرد: دعای خیر مردم، بدرقه خدمات ماست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ادامه داد: در مجموعه دانشگاه در این مسیر گام برداشته ایم و باید رد این مسیر، کوشا باشیم و از هیچ خدمتی، کوتاهی نکنیم.

دکتر بهادر، تغییر را لازمه هر جامعه ای برشمرد و ابراز امیدواری کرد که تغییرات، مایه رشد و بالندگی بیشتر شود.

رئیس دانشگاه در ادامه با اشاره به تلاش ها و خدمات روسای پیشین پنج بیمارستان نمازی، شهید رجایی، حضرت زینب(س)، سوانح سوختگی و ترمیمی امیرالمومنین(ع) و حافظ و قدردانی از آنان، گفت: با شناختی که از این افراد دارم، معتقدم در هر موقعیت دیگری که باشند نیز منشا خدمت و خیر خواهند بود.

او از روسای جدید این بیمارستان ها نیز خواست تا در مسیر ارتقای دانشگاه، گام بردارند و گفت: پذیرش هر مسوولیتی، مانند یک دو امدادی است که باید با تلاش فراوان، بکوشیم و آن را نیز به فرد دیگری بسپاریم.

دکتر بهادر خطاب به روسای جدید بیمارستان ها، تاکید کرد: هیچ کاری به تنهایی پیش نمی رود و هر اتفاق مثبتی، حاصل تلاش دسته جمعی است، بنابراین باید از توان همه مجموعه، در این مسیر استفاده کرد، از شما می خواهم که در طول مدت خدمت از هرگونه تبعیض، مبرا باشید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن قدردانی از نیروهای شاغل در این بیمارستان ها، به پاس همکاری با روسای پیشین، از آنان خواست تا با روسای جدید نیز همکاری مثبت و موثری داشته باشند.

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رئیس پیشین بیمارستان سوانح سوختگی و ترمیمی امیرالمومنین(ع)، در این آئین، شیراز را یکی از دانشگاه های بزرگ و پیشرو در کشور معرفی کرد و گفت: اساتید و پیشکسوتان این دانشگاه، هرکدام به نوعی منشا خیر شده و در یادها نقش بسته اند.

دکتر "عبدالخالق کشاورزی"، تحول را لازمه هر سیستم و موجب رشد و پویش برشمرد و افزود: رمز استمرار خدمات، همین تحولات است و در دانشگاه علوم پزشکی شیراز باید بتوانیم از تجربه های به دست آمده، بهره مفید ببریم، چرا که منابع بسیاری صرف آن شده است.

او در ادامه با اشاره به توانمندی های روسای پیشین بیمارستان ها، تاکید کرد: در مجموعه دانشگاه، به این شایستگی ها باور داریم.

در ادامه، روسای پیشین بیمارستان های نمازی، حضرت زینب(س)، سوانح سوختگی و ترمیمی امیرالمومنین(ع)، حافظ و شهید رجایی، از تلاش های همکاران خود در مدت خدمت، قدردانی کردند.

دکتر "عالمتاج صمصامی" رئیس پیشین بیمارستان حضرت زینب(س)، با تشکر از همکاران خود که در همه شرایط و برهه های خدمت، دوشادوش وی حضور داشته اند، همه تلاش ها را موجب ارتقای بیمارستان و افزایش رضایتمندی عنوان کرد.

دکتر "محمدرضا ادراکی" رئیس پیشین بیمارستان نمازی نیز با بیان اینکه خدمت در برخی موقعیت ها، جنس متفاوتی دارد، ارائه خدمت به بیماران را تلاشی لذتبخش و شیرین عنوان کرد و گفت: تلاش کردم هر اقدامی که در بیمارستان انجام می گیرد، بر اساس خرد جمعی باشد.

دکتر "شهرام بلندپرواز" رئیس پیشین بیمارستان شهید رجایی خدمات و موفقیت های این بیمارستان را حاصل تلاش همکاران خود عنوان کرد.

او همچنین یاد مرحوم "سعید بازیار"، مدیر امور مالی این بیمارستان را که به تازگی به رحمت ایزدی پیوسته است، گرامی داشت.

دکتر "سید مستجاب رضوی نژاد"، رئیس پیشین بیمارستان حافظ، گفت: در مدت خدمت در این مسوولیت، به خوبی این موضوع را درک کردم که موفقیت یک مجموعه، حاصل همکاری و هماهنگی یکایک اعضا، از کوچکترین تا بزرگترین افراد است و با تیم خوبی که در بیمارستان با من همکاری داشتند، تلاش کردم به این مهم دست یابم.

در این آئین، از تلاش های دکتر "محمدرضا ادراکی" رئیس پیشین بیمارستان نمازی، دکتر "عبدالخالق کشاورزی" رئیس پیشین بیمارستان سوانح سوختگی و ترمیمی امیرالمومنین(ع)، دکتر "عالمتاج صمصامی" رئیس پیشین بیمارستان حضرت زینب(س)، دکتر "شهرام بلندپرواز" رئیس پیشین بیمارستان شهید رجایی و دکتر "سید مستجاب رضوی نژاد" رئیس پیشین بیمارستان حافظ، تجلیل شد.

همچنین "احمد حسین زاده" به عنوان رئیس بیمارستان نمازی، دکتر "امیررضا مصباحی" به عنوان رئیس بیمارستان شهید رجایی، دکتر "محمدعلی حقوقی" به عنوان سرپرست بیمارستان سوانح سوختگی و ترمیمی امیرالمومنین(ع)، دکتر "محمد رفعتی نوایی" به عنوان رئیس بیمارستان حافظ و دکتر "نوید امیدی فر" به عنوان سرپرست بیمارستان حضرت زینب(س) معرفی شدند.

پایان خبر

 
 
 
اخبار نشریه
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آئین تکریم و معارفه روسای 5بیمارستان شیراز: هر تلاشی در دانشگاه باید در مسیر ارتقای کلی مجموعه باشد
1397-1-22
همکاری گروه علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بنیاد Sense Cultural برای افزایش آگاهی از اوتیسم
1397-1-21
اعزام سومین گروه روانشناسان دانشگاه علوم پزشکی شیراز به منطقه زلزله زده کرمانشاه
1397-1-20
ارائه خدمات تخصصي و عمومي دندانپزشكي با تعرفه دولتی در مجتمع درمانگاهي تخصصي و فوق تخصصي قطب الدين
1397-1-19
مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس خبر داد: 35پروژه عمرانی در دست اجرا، به همت نیک اندیشان عرصه سلامت فارس
1397-1-19
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، خبر داد: برقراری بیش از 28 هزار تماس تلفنی در مرکز پایش مراقبت های درمانی فارس برای پیگیری سلامت مردم در ایام نوروز
1397-1-18
دیدار اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع)
1397-1-18
تعطیلی دو مركز پوست، مو وزيبايي فاقد مجوز هاي قانوني در شیراز
1397-1-18
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد: انجام بیش از 41هزار بازرسی بهداشتی در ایام نوروز
1397-1-18
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، خبر داد: قریب به 16 هزار ماموریت امدادی اورژانس فارس در ایام نوروز/ انجام 3390 عمل جراحی در مراکز درمانی فارس
1397-1-18
 
 
بازديدامروز نشریه:  120
کل بازديد نشریه:  16,716
بازدیدکنندگان برخط:  1