راه اندازی پیشرفته ترین مرکز مانیتورینگ در بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین(ع) شیراز

ejournal ejournal

1396-10-25

با راه اندازی اتاق مانیتورینگ بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین(ع) شیراز، این بیمارستان به نخستین مرکز آموزشی درمانی مجهز به پیشرفته ترین مرکز مانیتورینگ در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تبدیل شد.   

به گزارش "وب دا" در شیراز، در آیین راه اندازی این مرکز، دکتر "عبدالخالق کشاورزی" معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت : تعامل خوبی بین حراست دانشگاه و واحدهای آموزشی درمانی وجود دارد که با همت و تلاش این همکاران، خدمت رسانی به مردم با کیفیت بهتری در حال انجام است.

در ادامه، مدیر حراست دانشگاه، گفت: حراست در واحدهای مختلف، به عنوان ناظری تیزبین، با نظارت و ارزیابی دقیق و صحیح رخدادها و فرایندهای دستگاه، به امر مدیریت کمک می کند.

دکتر "سید محمد مسعودی" افزود: بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین(ع)، نخستین مرکز آموزش درمانی استان است که به پیشرفته ترین مرکز مانیتورینگ و دوربین های مدار بسته، مجهز می شود.

مسئول حراست بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین(ع) نیز در این برنامه، گفت: مسوولان بیمارستان امیرالمومنین(ع) با هدف ایجاد فضایی امن برای بیماران و کارکنان این مرکز، با حُسن اعتمادی که به مدیریت حراست دانشگاه دارند، برای راه اندازی مرکز مانیتورینگ بیمارستان اقدام کردند که این اقدام باعث بهبود خدمت رسانی می شود.

"ولی اله مرادی" با اشاره به اینکه این دوربین ها دارای قابلیت های بسیار بالایی است، افزود: حفاظت از حریم های ورودی در صورت ورود غیرقانونی، امکان اتصال به سیستم اعلام حریق و کنترل تردد به بخش ها و واحدها، از قابلیت های این مرکز است.  

در پایان این آیین، از سوی مدیریت حراست دانشگاه و همراهان، از بخش های مختلف بیمارستان شامل بخش های درمانی، تاسیسات، داروخانه و درمانگاه، بازدید شد.

 پایان خبر