بررسی واگذاری صدور کارت تندرستی به دفاتر پیشخوان دولت...

ejournal ejournal

1396-7-29


بررسی واگذاری صدور کارت تندرستی به دفاتر پیشخوان دولت در نشست فصلی کارشناسان مسوول بهداشت محیط استان


کارشناس مسوول گروه سلامت محیط معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به برگزاری نشست فصلی کارشناسان مسوول بهداشت محیط زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از بررسی واگذاری صدور کارت تندرستی به دفاتر پیشخوان دولت، در این نشست خبر داد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، مهندس "سیامک شمس" با اعلام این خبر افزود: در این نشست که با حضور کارشناسان ستادی گروه سلامت محیط، کارشناسان مسوول بهداشت محیط و رابطان سامانه جامع مدیریت بازرسی شهرستان ها برگزار شد، پس از بیان شیوه نامه روش اجرای واگذاری صدور کارت تندرستی در دفاتر پیشخوان و پیش بینی های لازم برای این امر، فعالیت های انجام شده در 6ماهه دوم سال 96 شهرستان ها ارائه و مورد ارزیابی قرار گرفت.

 

او ادامه داد: با توجه به هماهنگی های انجام شده، به زودی صدور کارت تندرستی در سراسر استان به دفاتر پیشخوان واگذار می شود تا متصدیان بتوانند برای این امر به نزدیکترین دفتر پیشخوان مراجعه و مراحل آن را به انجام برسانند.

مهندس شمس یکی از اهداف مهم این نشست را بررسی مشکلات شهرستان ها، ارائه راهکار و تعیین اهداف مدنظر برای دستیابی در 6 ماهه دوم سال 1396 عنوان کرد.

کارشناس مسوول گروه سلامت محیط دانشگاه، اضافه کرد: در ادامه نشست، شیوه نامه های جدید سامانه جامع مدیریت بازرسی و آخرین تغییراتاین سامانه بیان و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

پایان خبر