برگزاری آیین دانش آموختگی دانشجویان واحد خودگردان دانشگاه علوم پزشکی شیراز

ejournal ejournal

1396-6-28


پنجمین آیین دانش آموختگی دانشجویان واحد خودگردان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با حضور رییس، معاونان و مسوولان دانشگاه، دانشجویان دانش آموخته و خانواده های آنها در سالن روباز شهدای مدافع حرم پردیس شهید دوران دانشگاه، برگزار شد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: دوره دانشجویی هرچند سخت و پُر استرس، اما بسیار پُرخاطره و شیرین است، سنت الهی این بوده که هرکسی که به جایی رسیده، زحمت و سختی کشیده است.

 

دکتر "محمدهادی ایمانیه" به دانشجویان دانش آموخته، توصیه کرد: هر روشی که برای زندگی انتخاب می کنید، کاری کنید که عاقبت به خیر و مایه سربلندی و سرافرازی پدر و مادرها در دنیا و آخرت شوید.

او با گرامیداشت یاد و خاطره شهید "عباس دوران" و شهید "عبداله اسکندری"، افزود: از افتخارات دانشگاه است که این مجموعه را به نام شهید سرافراز استان فارس و شهر شیراز، شهید دوران نامگذاری کرده و ما همواره مدیون شهدا به ویژه، شهدای مدافع حرم مانند شهید اسکندری هستیم.

در این آیین، 100 دانشجوی رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی واحد خودگردان، پایان تحصیلات خود در مقطع دکترای حرفه ای را، جشن گرفتند./102

پایان خبر