معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ...

ejournal ejournal

1396-3-23

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی را تبریک گفت 


معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با ارسال پیامی به مناسبت صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی 2018 روسیه، این موفقیت ملی را تبریک گفت.

به گزارش "وب دا" در شیراز، در متن پیام دکتر "کوروش عزیزی" به این مناسبت، آمده است:

بار ديگر، جوانان حماسه ساز ايران اسلامي، حماسه اي نو به پا كردند و برگي ديگر بر دفتر سترگ و پرافتخار اين مرز پرگوهر افزودند.

صفحه اي كه شايد در فصول ورزشي اين دفتر، يكي از طلايي ترين اوراق به شمار رفته چرا كه حضور متوالي در جام جهاني براي كشور ايران، موضوعي بوده است كه پيش از اين تكرار نشده و در واقع كاري بوده است كارستان.

سال 1396، سال كارهاي بزرگ بوده و سال حماسه سازي براي اين مردم هميشه حماسه ساز، به ياد مي آوريم حماسه بزرگ 29 ارديبهشت را و اينك پيروزي زيبا را و ترديدي نيست نوار پيروزي هاي اين مردم، با حفظ همين وفاق و اتحاد ملي تا پايان امسال و بسياري سال هاي ديگر امتداد يافته و گسستي در آن نخواهد بود و دشمنان زبون و خوار كشور و مردم ما قادر به ايجاد خدشه در آن نخواهند گرديد.

عرصه فوتبال ملي ما، همان گستره ايست كه نخبگان فوتبال كشور، فارغ از رنگ پيراهن هاي باشگاهي خود، در سيطره يك نام مقدس و در زير پرچمي مقدس و با رنگ لباس واحد براي كسب افتخار بزرگ تلاش مي كنند و همين اتحاد و يك رنگيست كه باعث كسب افتخاري ملي مي گردد.

بدون شك، اين چنين درخشش ها و اينگونه پيروزي ها قادر خواهند بود تا وحدت ملي و اتحادي گسترده را در ميان اقشار مختلف جامعه و به ويژه جوانان ايران زمين شاهد باشيم و وجود همين يكدلي ها و اتحادهاست كه زمينه ساز خلق حماسه هاي بزرگ ديگر در آينده خواهد شد.

فراموش نكنيم كه سطح مطالبه گري ما از تيم ملي فوتبال كشورمان مي تواند تاثير فراواني در اقتدار، عملكرد و حضور اين تيم در عرصه بزرگ و ارزشمند جهاني داشته باشد و طبيعتا مطالبه امروز ما از اين عزيزان، بالاتر از چهار سال پيش و سال هاي پيشين بوده و صرفا حضور در اين رقابت ها ما را راضي نخواهد كرد و كسب افتخار و آبروي ورزشي بيشتري را از اين تيم توقع داريم.

در اينجا لازم مي بينم كه صعود مقتدرانه تيم ملي جمهوري اسلامي ايران را به مقام معظم رهبري، رئيس جمهور محترم و دولتمردان كشور، بازيكنان و كادر فني اين تيم و البته به يكايك مردم خوب، نجيب و دريا دل ايران زمين تبريك و تهنيت گفته، پيروزي هاي بيشتر و ارزشمندتر را در همه زمينه ها براي جوانان اين مرز و بوم آرزومندم.

دكتر كوروش عزيزي

معاون فرهنگي و امور دانشجويي دانشگاه