بهره برداری از فاز جدید اتفاقات بیمارستان ...

ejournal ejournal

1396-3-20

بهره برداری از فاز جدید اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی شیراز همزمان با میلاد کریم اهل بیت(عبا حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جمعی از مسوولان و مدیران این دانشگاه و همزمان با میلاد کریم اهل بیت(ع)، فاز جدید اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی شیراز، به بهره برداری رسید.

به گزارش "وب دا" در شیراز، رییس بیمارستان شهید فقیهی شیراز، گفت: در راستای بهسازی و بازسازی اتفاقات مرکز آموزشی درمانی شهید فقیهی، امروز فاز دیگری از اتفاقات و فوریت های جراحی آغاز به کار کرد.

دکتر "علی اکبری" افزود: این بخش دارای دو سالن است که یک سالن مربوط به اتفاقات جراحی با ظرفیت 14 تخت بستری است که یکی از آنها، تخت ایزوله استاندارد است و سالن دیگر مربوط به فوریت های جراحی با ظرفیت 10 برانکارد است.

 

او این اقدام را خدمتی دیگر از طرح تحول نظام سلامت عنوان کرد و ادامه داد: هزینه فضای فیزیکی و تاسیسات این بخش 450 میلیون تومان و هزینه تجهیزات پزشکی آن 200 میلیون تومان است که در فضایی با زیربنای 300 مترمربع آماده بهره برداری شد.

رییس بیمارستان شهید فقیهی، ادامه داد: هزینه ساخت و تجهیز این بخش، از اعتبارات دانشگاه و کمک های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تامین شده است.

پایان خبر