دختران دانشجوي مدال آور دانشگاه ...

ejournal ejournal

1396-3-22

دختران دانشجوي مدال آور دانشگاه علوم پزشكي شيراز تجلیل شدند/ كلنگ زني سالن جديد ورزشي در مجتمع ولايت 

همزمان با آيين تقدير و تجليل از دختران دانشجوي مدال آور و افتخار آفرينان ورزشي در دانشگاه علوم پزشكي شيراز، کلنگ سالن جديد ورزشي در مجتمع ولايت، به زمین زده شد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، رییس دانشگاه علوم پزشكي شيراز، گفت: تربيت بدني و ورزش در بعد عمومي و رقابتي در اين دانشگاه، از جايگاه خوب و مناسبي برخوردار بوده و در واقع تربيت بدني دانشگاه براي اين محيط علمي و آموزشي، آبرويي مضاعف كسب كرده است.

دكتر "محمدهادي ايمانيه"، افزود: هدف از ورزش و توسعه آن، ارتقای سطح سلامت جامعه بوده و رسالت دانشگاه علوم پزشكي هم، چيزي جز اين نيست و توسعه تربيت بدني، توسعه سلامت جامعه است.

معاون فرهنگي و امور دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي شيراز، گفت: در حال حاضر، ورزش و تربيت بدني دانشگاه، در كنار بسياري از ديگر موارد و موضوعات، به عنوان اعتبار و درخشش در سطح كشور مطرح مي شود و اين را بايد مديون مديريت و كارشناسان اين بخش از دانشگاه بدانيم.

 

 

دكتر "كوروش عزيزي"، افزود: تربيت و پرورش، لازمه زندگي هستند و تربيت بدني فقط يكي از ابعاد اين پرورش است، که همگان به ويژه جوانان، مكلف به پرورش ابعاد روحي و معنوي خود هستند.

او ادامه داد: حفظ مقام قهرماني، سخت تر از كسب قهرماني است و معاونت فرهنگي و امور دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي شيراز، تمام تلاش خود را دارد، تا اين رتبه كسب شده حفظ شود و براي سال هاي آينده نيز استمرار يابد.

مدير تربيت بدني دانشگاه علوم پزشكي شيراز، گفت: اين مراسم كه در شب ميلاد امام حسن مجتبي(ع) و با هدف تقدير از مدال آوران سومين المپياد سراسري دانشجويان دختر دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور و تجليل از برگزيدگان دومين المپياد درون دانشگاهي علوم پزشكي شيراز برگزار شد.

دكتر "حيدر صفرپور"، با ارایه گزارشي از عملكرد تربيت بدني دانشگاه، افزود: ورزش و تربيت بدني در دانشگاه علوم پزشكي شيراز نهادينه به بخشي از فعاليت هاي اصلي اين دانشگاه تبديل شده است.

او ادامه داد: روزی بدون ورزش در دانشگاه علوم پزشكي شيراز، وجود ندارد و افتخار داریم در حال حاضر، به صورت ميانگين در هر پنج روز، يك مدال ورزشي براي اين دانشگاه كسب شده و اميدوارانه تلاش می کنیم، تا در اين مركز آموزش پزشكي، حتي يك روز هم، بدون کسب مدال نباشیم.

در اين آيين، علاوه بر اهدای لوح تقدير به مدال آوران و افتخار آفرينان تربيت بدني دانشگاه، با حضور جمعی از خانواده معظم شهدا، تنديس مقاومت به مسوولان و مديران ورزشكار دانشگاه، اهدا شد، همچنین كلنگ زني سالن جديد ورزشي، اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء، صرف افطار، اجراي مولودي خواني و تواشيح، موسيقي پاپ و استندآپ كمدي از ديگر بخش هاي اين برنامه بود.

پایان خبر