در ديدار ریيس دانشگاه علوم پزشكي شيراز با ...

ejournal ejournal

1395-9-23

در ديدار ریيس دانشگاه علوم پزشكي شيراز با تيم هاي برتر ليگ فوتسال كاركنان دانشگاه بر منش پهلوانی تاکید شد

 

ريیس دانشگاه علوم پزشكي شيراز، در دیدار با تيم هاي برتر ليگ فوتسال 94، ضمن تبريک به مناسبت به دست آوردن پيروزي ها و مقام های خوب ورزشي، در این دیدار، تاکید کرد: منش و كسب مقام پهلواني، بر قهرماني مقدم است.

   به گزارش "وب دا" در شیراز، دكتر "محمد هادي ايمانيه"، به موفقيت هاي ارزشمند ورزشي تربيت بدني دانشگاه اشاره کرد و افزود: اين موفقيت ها، حاصل تلاش و همدلي مديريت و کارکنان تربيت بدني و ورزشكاران دانشگاه است.

او در ادامه تاکید کرد: بايد تلاش کنیم در آينده، فعاليت هاي ورزشي در بين كاركنان و دانشجويان بيش از گذشته گسترش يافته و شاهد حضور عمومي دانشگاهيان در ميادين مختلف ورزشي باشيم.

 

معاون فرهنگي و امور دانشجويي دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با اشاره به فرمايش مقام معظم رهبري مبني بر اينكه امر به ورزش، امر به معروف است، به اهميت مقوله ورزش و گسترش آن در بين اقشار مختلف دانشگاه اشاره كرد و گفت: با توجه به برنامه ريزي هاي خوب و متنوع ورزشي، اطلاع رساني مناسب و فراهم کردن وسايل و تجهيزات ورزشي برای پر کردن اوقات فراغت تمام خدمت گيرندگان اين مديريت، ايجاد شور و نشاط، تحرک و فعاليت بدني دانشگاهيان توسط تربيت بدني دانشگاه، حضور و استقبال دانشگاهيان در رقابت ها و تمرينات ورزشي، بسيار چشمگير است.

دكتر "كوروش عزيزي"، حمايت ها و همراهي هاي رییس دانشگاه را، نقشي بسيار مهم و ارزنده در كسب اين موفقيت ها دانست.

در ادامه، مدير تربيت بدني دانشگاه، گفت: برگزاري اين نشست با حضور رییس دانشگاه، نشانه اي از اولويت و اهميت امر ورزش در نزد مسوولان و مديران ارشد دانشگاه است.

 دکتر "حیدر صفرپور"، گزارشي از ورزش كاركنان دانشگاه و وضعیت بودجه كه در اجراي برنامه هاي ورزشي نقشي كليدي دارد، به حاضران ارایه کرد.

او با اشاره به نامگذاري امسال به عنوان سال "اقتصاد مقاومتي" از سوي مقام معظم رهبري، افزود: با ياري خداوند متعال و با همدلي و حمايت هاي همه جانبه ريیس دانشگاه، معاون توسعه و پشتيباني، معاون فرهنگي و امور دانشجويي و تلاش هاي مجموعه تربيت بدني دانشگاه، فعاليت هاي ورزشي اين مديريت در بخش هاي كاركنان، استادان و دانشجويان توانسته است، بيش از پيش در رقابت هاي كشوري، استاني و دانشگاهي، عنوان هاي برتر را کسب کند.

در ادامه اين نشست، نمايندگان تيم هاي برتر فوتسال دانشگاه، با قدرداني از برگزاري خوب و منظم مسابقات ليگ فوتسال كاركنان دانشگاه، نظرات و پيشنهاداتي در رابطه با هر چه بهتر برگزار شدن مسابقات و امكانات ورزشي، ارایه کردند.

در ليگ فوتسال 94 دانشگاه علوم پزشكي شيراز، تيم هاي شبكه بهداشت و درمان داراب، مديريت تربيت بدني دانشگاه و شبكه بهداشت و درمان مرودشت به ترتيب مقام هاي نخست تا سوم را به دست آوردند.

پایان خبر