در سومين المپياد ورزشي دختران دانشجو:...

ejournal ejournal

1395-9-21

در سومين المپياد ورزشي دختران دانشجو: برترين هاي مسابقه تيراندازي دختران دانشجوي دانشگاه علوم پزشكي شيراز شناخته شدند

مسابقه های تيراندازي دختران دانشجوي دانشگاه علوم پزشكي شيراز در دو ماده تفنگ بادي و تپانچه برگزار شد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، اين مسابقه ها كه در قالب سومين المپياد ورزشي درون دانشگاهي و با حضور 36 دانشجوي دختر اين دانشگاه در سالن تيراندازي مجموعه ورزشي امام علي (ع) برگزار شد، به مدت سه روز به طول انجاميد.

هدف از برگزاري اين رقابت ها، فعاليت بدني و تحرک بيشتر دختران دانشجو، ايجاد رقابت و شور و نشاط ميان دانشجويان و شناخت چهره هاي برتر در اين رشته برای انتخاب تيم منتخب تيراندازي دانشجويان دانشگاه و نيز برگزاري تمرين های منظم برای حضور مقتدرانه در المپياد ورزشي دانشجويان دانشگاه هاي علوم پزشكي سراسر كشور بود كه در تابستان آينده برگزار مي شود.

در اين دوره از رقابت ها كه با استقبال خوب دانشجويان دختر دانشگاه همراه بود، در رشته تفنگ بادي، "پريسا قلي خاني"، "فاطمه اميري" و "زينب حاجي زاده" رتبه های نخست تا سوم را به دست آوردند.

 "هنگامه شرف پور" و "آسيه فاطمي" به صورت مشترک به رتبه چهارم و "فاطمه كاظمي" و "كوثر كشاورز"، به رتبه های پنجم و ششم دست یافتند.

در رشته رقابتي تپانچه نيز "هنگامه شرف پور"، "فرناز صالحي"، "آمنه بذرافشان"، "متين رستمي"، "راضيه بهادري" و "صديقه حسيني پناه" به ترتيب رتبه های هاي نخست تا ششم را از آن خود کردند.

سرپرستی اجرای این دوره از مسابقه ها را "هدي احراري"، سرپرست فني و داوری را "بهاره احتشامي" و مسوولیت برگزاري سومين المپياد درون دانشگاهي را نیز "محدثه بسيجي" بر عهده داشتند.

پایان خبر