همزمان با اختتامیه کارگاه کشوری پژوهش ...

ejournal ejournal

1395-9-22

همزمان با اختتامیه کارگاه کشوری پژوهش در تاریخ پزشکی صورت گرفت: بزرگداشت مرحوم استاد محرری و تجلیل از دکتر وصال در شیراز

در مراسم اختتامیه کارگاه کشوری پژوهش در تاریخ پزشکی در شیراز، یاد و خاطره مرحوم استاد محرری، گرامی و از دکتر عبدالکریم وصال، تجلیل شد.

 

به گزارش "وب دا" در شیراز، در این مراسم، دکتر "محمدهادی ایمانیه" رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با تاکید بر اهمیت و ضرورت کار و پژوهش بر روی تاریخ پزشکی، گفت: این دانشگاه در حمایت از پژوهش و احیای مفاخر تاریخ پزشکی ایران و استان فارس، عزم جدی دارد.

دکتر "آرمان زرگران" مدیر دفتر مطالعات تاریخ پزشکی ایران، در حاشیه برگزاری این کارگاه با بیان گزارشی از این دوره کارگاهی، از تصویب برگزاری فصلی آن توسط گروه های تاریخ پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی، خبر داد.

مراسم اختتامیه کارگاه کشوری پژوهش در تاریخ پزشکی، به عنوان برنامه مشترک دفتر مطالعات تاریخ پزشکی ایران، دانشگاه علوم پزشکی شیراز و گروه تاریخ پزشکی دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برگزار شد.

در این مراسم که با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد، پس از تجلیل از دکتر عبدالکریم وصال، شرکت کنندگان با حضور بر مزار استاد محرری، به او ادای احترام کردند.

پایان خبر