بررسی راهکارهای ارتقای سلامت در لامرد...

ejournal ejournal

1395-7-25

 

بررسی راهکارهای ارتقای سلامت در لامرد با حضور  رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز/ گشایش بخش NICU در بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) لامرد

 

در نشستی که روز گذشته با حضور مسوولان اداره های لامرد و مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد، راهکارهای ارتقای سلامت در این شهرستان، مورد ارزیابی قرار گرفت.

 


به گزارش "وب دا" در شیراز، در این نشست با حضور فرماندار لامرد، شهردار و دیگر مسوولان ادراه های این شهرستان، مسایل مربوط به سلامت این شهرستان، با رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در میان گذاشته شد.

در ادامه رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و هیات همراه، در بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) لامرد حضور یافتند.

 

در این برنامه ضمن بازدید از بخش های محتلف بیمارستان و نظارت بر نحوه ارایه خدمت و امکانات، یک بخش جدید به خدمات  این بیمارستان افزوده شد.

با راه اندازی بخش جدید NICU در این بیمارستان با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دیگر مسوولان، مردم لامرد برای دریافت خدمات ویژه به نوزادان، از مراجعه به مرکز استان بی نیاز شدند.

 

این بخش با اعتبار دو میلیارد ریال و دو تخت بیمارستانی، به چرخه خدمت رسانی به مردم لامرد پیوست.

این بخش، 80متر مربع مساحت دارد و با کمک نیکوکاران عرصه سلامت، راه اندازی شد.

در این برنامه، دکتر "محمودنجابت" معاون آموزشی دانشگاه، دکتر "حسین نیک نهاد"معاون غذا و دارو دانشگاه، دکتر "کوروش عزیزی" معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه، دکتر "عبدالخالق کشاورزی" قائم مقام معاون درمان، دکتر "کامبیز ایرجی" قائم مقام معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر "عبدالرسول همتی" قائم مقام معاون بهداشتی و دکتر "کرامت اله افراشی" مدیر توسعه منابع فیزیکی و عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه، دکتر ایمانیه را همراهی می کردند.

پایان خبر