کلنگ بیمارستان تخصصی حاج امیر کریمی با کمک ...1395-5-24

کلنگ بیمارستان تخصصی حاج امیر کریمی با کمک 10میلیارد تومانی نیکوکار سلامت، به زمین زده شد همزمان با میلاد امام هشتم(ع)، آیین کلنگ زنی بیمارستان تخصصی حاج امیر کریمی، برگزار شد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، شهردار شیراز در این آیین، افراد نیکوکار را سربازان اقتصادی خواند و گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و قرار گرفتن در تنگناهای مالی؛ فردی بتواند از سرمایه خود بگذرد در اختیار دولت قرار دهد، ایثار کرده است.

مهندس پاک فطرت، افزود: شهرداری برای خدمت رسانی به مردم به ویژه در حوزه سلامت، آمادگی لازم دارد، ساخت این بیمارستان هابه ویژه در حاشیه شهر، از ضرورت هایی است که با همکاری و کمک شهرداری و شورای شهر، انجام می شود.

 

 

شهردار شیراز، ادامه داد:اگر به دنبال عدالت خواهی و توسعه متوازن هستیم، باید این چنین بیمارستان هایی ساخته شود و برای توسعه و اشتغال زایی، لازم است به دنبال توریسم درمانی، جذب توریست فرهنگی، تاریخی و زیارتی، باشیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز هم در این آیین با بیان اینکه چرخه نیکوکاری بی وقفه در حرکت است، گفت: بی شک این آیین ها، آغاز افتتاح دیگری می شود که با همت نیکوکاران و مسوولان انجام می شود.

 

 

آغاز ساخت 2بیمارستان در میانرود و سعدیه، در آینده ای نزدیک

دکتر "محمدهادی ایمانیه"، از آغاز ساخت دو بیمارستان در منطقه میانرود و سعدیه، در آینده ای نزدیک، خبر داد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از آغاز مرحله ساخت 15 پایگاه بهداشتی و مرکز جامع سلامت، با مشارکت و همکاری شهرداری، شورای شهر و دانشگاه علوم پزشکی و نیکوکاران، در آینده ای نزدیک خبر داد.

 مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس، گفت: این هشتمین بیمارستان خیرساز در شیراز است، که با مشارکت جمعی ساخته می شود.

 

دکتر "علی اکبر رامجردی"، افزود: این بیمارستان، در زمینی به مساحت دو هکتار، با 64 تخت و کمک 10 میلیاردی نیکوکار عرصه سلامت، "امیر کریمی" ساخته می شود و امیدواریم همه مسولان برای ارتقای سلامت منطقه، در ساخت آن همکاری داشته باشند.

 

او از همکاری شهرداری، شورای شهر و دانشگاه علوم پزشکی شیراز در پیشبرد این پروژه، تقدیر کرد.

پایان خبر